Kā jūs varat ātri zaudēt svaru nedēļā par 7 kilogramiem mājās

Liekais svars nav vienas dienas problēma, bet mēs visi vēlamies no tā atbrīvoties ļoti ātri. Ko darīt, ja to varētu izdarīt 7 dienu laikā? Ļoti interesants jautājums.

ūdens svara zaudēšanai nedēļā par 7 kg

Dzeramā diēta nedēļu

Mēs jums pastāstīsim par vienu no stingrākajām diētām. Tas ir diezgan vienkārši un sastāv no dienas dzeršanas režīma. Galvenais šādā diētā ir tīrs ūdens. Papildus tam ir atļauts patērēt tikai litru šķidras pārtikas (svaigas sulas, piena produkti ar zemu tauku saturu, dārzeņu buljoni). Ievērojot šādu diētu, jūs jutīsiet pastāvīgu izsalkuma sajūtu. Ķermenim tas nav līdzsvarots un nav noderīgs.

Olbaltumvielu diēta lai zaudētu svaru nedēļā

Šīs diētas popularitāte ir diezgan augsta. Jums nav nepieciešamas papildu zināšanas vai īpaša ēdienkarte. Nedēļas laikā ir atļauts lietot:

1 ola brokastīs; 100g vārītas putnu gaļas (bez ādas) pusdienās; glāze jogurta vakariņās.

Šādas diētas trūkums ir problēmas ar izkārnījumiem. Un viss tāpēc, ka uzturā trūkst šķiedrvielu. Šādu diētu nevar piemērot cilvēkiem ar nieru slimību. Slimība var pasliktināties (liela olbaltumvielu daudzuma dēļ).

Diēta uz kefīra un griķiem

Lai šādas diētas rezultāts būtu maksimāls un zaudētu svaru par paredzamajiem 7 kilogramiem, varat mēģināt ēst tikai griķu biezputru. Gatavojam gan bez cukura, gan bez sāls, gan lietojam ar kefīru. Dienas norma ir:

3 porcijas griķu; neierobežots daudzums kefīra.

Pirmajās dienās pēc šādas diētas pabeigšanas nevajadzētu pāriet uz ļoti treknu un smagu pārtiku. Ir nepieciešams pakāpeniski iekļaut uzturā daudz augļu, svaigu dārzeņu un diētiskās gaļas.

Kas vēl jāņem vērā

Jums vienmēr vajadzētu saprast, ka katra diēta ir saistīta ar lielu stresu uz ķermeni. Ļoti pēkšņs svara zudums var kaitēt veselībai. Bieži gadās, ka pēc diētas pārtraukšanas mūsu ķermenis kompensē visus zaudējumus. Pieņemot lēmumu par zemu kaloriju diētu, ņemiet vērā visus faktus. Ja iespējams, labāk izvēlēties pareizo ēdienu. Saprātīgas fiziskās aktivitātes, sportošana arī veicina lieko mārciņu zaudēšanu. Bet, ja jau esat pieņēmis lēmumu par šādu diētu (vēlaties ātri zaudēt svaru), tad neaizmirstiet par vitamīnu kompleksiem. Lietojiet tos paralēli, tie kompensē (daļēji) jūsu veselībai būtisku elementu trūkumu.