Atsauksmes Eco Slim

 • Elizabete

  Gribu teikt, ka mūsu pilsētā tagad ir pietiekami liela cilvēku grupa, kas izmanto eco slim. Mums ir iespēja pastāvīgi sazināties savā starpā, apmainoties ar pieredzi un stāsta par rezultātiem. Un starp cilvēkiem uzņēmēja pilieni ir ne tikai sievietes, bet arī vīrieši. Kā norāda lielākā daļa manu aptauju, cilvēki ar cieņu izturas pret šo funkciju un apstiprina tās efektivitāti. Labākos rezultātus preparāts parāda cilvēkiem, kas ir vēl bez viņa uzņemšanu nodarbojas ar sportu. Personīgi, es vienkārši pieņemu pilieni, instrukcijas un gribu teikt, ka pa šo laiku ir spējusi nomest septiņus kilogramus, nepakļaujot sevi mokās diētām un treniņiem. Tagad plānoju iegādāties vēl vienu iepakojumu šīs līdzekļus.

  Eco Slim
 • Artjoms

  Gribu teikt, ka es esmu ļoti priecīgs, ka savulaik klausīties otru un sāka veikt Eco Slim. Šajā brīdī es varētu nomest desmit kilogramus liekā svara un plānoju šķirties vēl vismaz pieci. Jūtu spēka pieplūdumu, enerģiju, un tieši to var teikt, ka arī garastāvoklis uzlabojās. Un es ticu, ka nav robežu tam, ko es varu sasniegt, pieņemot tas ir līdzeklis. Iesaku visiem, kas ir ieinteresēti, lai atbrīvotos no liekajiem kilo un normalizēt savu veselību. Nav nekādu citu metožu. Jūs tikai veltīgi zaudēsiet spēku un ticību, lai sasniegtu rezultātus.

  Eco Slim
 • Anna

  Es pieņemu, šie pilieni jau vairākus mēnešus, un jau ir sasniegusi lieliskus rezultātus. Vēl es vērsa uzmanību uz vienu sīkumu, – ja jūs dzēriens tabletes pirms gulētiešanas, tad jūs varat lauzt. Tāpēc, lai nebūtu liekas problēmas, es uzskatu instrukcijas. Īpaši labi darbojas dienas pilieni. Kā dzert, jūti enerģijas pieplūdumu, kas ļauj ātri veikt jebkuru darbu. Tagad gribu pamēģināt apvienot pieņemšana eco slim no nodarbošanās ar fitnesu.

  Eco Slim
 • Aleksandrs

  Es sāku lietot šos pilienus rekomendācijas no mana laba drauga. Turklāt ne tikai dzeru zāles, bet arī cenšos nodarboties ar fizkultūru. Rezultātiem ir ļoti apmierināts un tāpēc varu godīgi ieteikt Eco Slim visiem tiem, kas vēlas ātri nomest lieko svaru.

  Eco Slim
 • Katrīna

  Es daudzus gadus bez rezultātiem mēģināja tikt galā ar problēmu daudz svara. Šo gadu laikā ir mēģinājusi ar lielu skaitu dažādu metodiku un preparātu, bet īpaša efekta no tā nebija. Galu galā mans ārsts, pie kura es bieži konsultācijas par manu problēmu, ieteica man pilieni Eco Slim. Uzreiz pateikšu, ka biju noskaņota ne pārāk optimistiski, bet nepareizi man bija. Līdzeklis tiešām strādā ļoti efektīvi. Man izdevās trīs mēnešu laikā nomest desmit kilogramus, un turklāt es sāku justies daudz labāk.

  Eco Slim
Vērtējums Eco Slim
4.5
16